нашата вера

Да биде пионер на Интелигентна Производство Кина!

за нас

добредојден

Жинан Ritec Машини технологија копродукции, Ltd наоѓа во градот Жинан, Шандонг Изр., Кина, е професионална изработка на CNC машини алатки кои вклучува кула машини ЦПУ агол челик, дупчење, сечење, означување машини, линија за производство на агол челик, рамни челик, H зрак, ЦПУ голема брзина машини за дупчење, 3D машини за дупчење. А исто така и метални ламарина Машини за обработка. Како што се намалување на-на-должина линии, slitting линии, Тензиите израмнување линии и прецизен Израмнувачко машини, итн

Прочитај повеќе
Прочитај повеќе

сертификати

чест

WhatsApp Онлајн Chat!