Besimi ynë

Për të qenë pionier i zgjuar Prodhim Kinë!

rreth nesh

i mirëpritur

Jinan RITEC Machinery Technology Co, Ltd ndodhet në Jinan City, Shandong Prov., China, është një prodhim profesional për makinat CNC mjetet që përfshin makina CNC kënd çeliku kullë, punching, prerje, makina duke shënuar, linjë prodhimi për çeliku kënd, banesë çeliku, H trare, CNC me shpejtësi të lartë makinat e shpimit, makina 3D shpimit. Dhe gjithashtu mbështjellje metalike dhe fletë të përpunimit makineri. Të tilla si cut-to-Gjatësia e linjave, linjat e prerë, linjat Leveling tension dhe makina precize nivelim, etj

Lexo më shumë
Lexo më shumë

CERTIFIKIMET

nder

WhatsApp Online Chat!