China Automatik CNC Punching, prerje dhe shënuar makinë për kënde prodhues dhe Furnizuesit | RITEC
Welcome to our websites!

Automatic CNC Punching, Shearing and Marking machine for angles

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Forcimi i tipit CNC Angle çeliku Punching, shënuar, linja prerje

Aplikacion:

Kjo linjë është plotësisht pajisje automatike për punching, duke shënuar, qethur e linjës kënd, e cila përdoret gjerësisht në telekomunikacionit engjëll industrinë e çelikut kullë, pajisje të energjisë elektrike, raft depo, strukturore industritë e ndërtimit çeliku, etj

Feature:

1. Miraton ndihmës sistemit motor ushqyerit me efikasitet të lartë dhe saktësi të qëndrueshme të lartë

2. Pjesët kryesore të elektrike, hidraulike dhe pneumatike janë markë ndërkombëtare të njohur për të siguruar cilësi të lartë dhe të qëndrueshme

3. kabllo kryesore (kabllor rrotullues coder, PLC kabllo etj) të importuara nga Gjermania, nuk do të shkaktojë gabim saktësi për shkak të ndërhyrjes sinjalit.

4. programimit thjeshtë, operacion i lehtë, përdoruesi duhet vetëm për të dhëna madhësinë pjesë, diametër vrimë, stadium, pjesët numër. Ose mund të transformohet nga CAD / CAM

5. ekran kompjuteri nga gjuha shumë për operacion i lehtë, mund të shfaqin pjesët vizatim

6. Procesi Plotësisht automatike e shënimit, punching dhe krasitje

7. Kanë funksionin e vetë-diagnostikuese

8. Katër funksionet qethje, mund të jenë të zgjedhur lirisht (qethësh para, prapa, dy qethje anë, pa qethje), mund të bëjë material sizing

9. Makinë e pajisur me shërbyese dhe të ngutshme pajisjet, të përshtatshme për të çelikut kënd me bending madhe. Kompania jonë ka bërë krejtësisht përmirësim në pajisjen para dhe prapa shërbyes për të siguruar që struktura e re shmangur pranverë nuk mund të doli pas përdorimit diku, e cila ndodh shpesh në kompani të tjera.

specifikimet:

model

JGX1516S

JGX2020S

Kënd Size (mm) (L * W * T)

40 * 40 * 3-150 * 150 * 16 (Q235)

63 * 63 * 4-200 * 200 * 20

Max. Madhësia Punching (Dia. * Trashësia) mm

Φ26 * 16 (Q420)

Φ26 * 20 (Q420)

Punching Force (KN)

1200

1200

Shënimi Force (KN)

1030

1030

Krasitje Force (KN)

2700

4300

Max. Gjatësia e bosh (m)

12 ose 14

14

Max. Gjatësia e përfunduara (m)

10

12

Grushta Qty. Të çdo anë

3

3

Grupi i figurë shënuar

4

4

Madhësia e karakterit (mm)

14 * 10 * 19

14x10x19

CNC Axis

3

3

Mode qethur

blade Single

blade Single

Max. Speed ​​ushqyerit (m / min.)

80

60

Mode Programim

Lofting software apo udhëzim programimit

Lofting software apo udhëzim programimit

Dimensioni i përgjithshëm (mm)

2500 * 7500 * 3000

3200 * 7500 * 3000

Bruto Pesha (kg)

Përafërsisht. 17300

Përafërsisht. 17500


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne