China CNC Steel Plate Drilling vrimë dhe shënuar Machine prodhues dhe furnizues | RITEC

Besimi ynë

Për të qenë pionier i zgjuar Prodhim Kinë!

CNC Steel Plate Drilling vrimë dhe shënuar Machine

Përshkrim i shkurtër:

CNC Steel Plate Drilling Hole And Marking Machine  Application: The machine used for high efficiency punching on the connecting plates which used widely in bridge, angle steel and steel structure industries etc. Feature: 1. High Efficiency 2. Three dies positions (including one for marking), which can be replaced easily, don’t need make many samples and lineation 3. C open type structure, good rigidity, and large operation space 4. Automatic switching, clamp system suitable for different thi...


Detail Product

Produkt Tags

CNC Steel Plate Drilling vrimë dhe shënuar Machine 

Aplikacion:

çeliku pjatë-përpunimit

Makinë e përdorur për punching efikasitet të lartë në pllaka lidhëse që përdoren gjerësisht në urë, çeliku kënd dhe strukturës së çelikut industritë etj

Feature:

1. Efikasiteti i Lartë

2. Tre vdes pozicionet (përfshirë edhe një për të shënuar), të cilat mund të zëvendësohet lehtësisht, nuk kanë nevojë të bëjë shumë mostra dhe përvijim

3. C Struktura e tipit të hapur, ngurtësi e mirë, dhe hapësirë ​​të madhe operacion

4. switching automatike, sistemi pirg përshtatshëm për trashësi të ndryshme të detalit, benchmark ndaluar 0 pozicion Designed, i detalit mbështetur nga tabela-top vidë.

5. drejtimin në akse X dhe Y është i nxitur nga motor ndihmës dhe topin vidë bosht

6. .Controlled nga sistemi PLC, running automatike

7. Save fuqisë punëtore

specifikimet:

model

HP103

HPD103

Punching Force (KN)

1000

1000

Shënimi Force (KN)

800

800

trashësi Work Gama (mm)

25/06

5-25

Max. Gjatësia copë punë (mm)

1500 * 800

1500 * 800

Numri vdes pozicioni

3

4

Max.Punching Diametri (mm)

26

26

distanca minimale midis vrimë dhe pjesë buzë (mm)

25

25

Feeding Speed ​​Of shpuese (mm / min.)

-

20-200

Drilling gisht Rotation Speed

-

120-560

Karakteri No.

10

10

Drilling gisht stroke (mm)

-

180

Madhësia Character (mm)

14X10X19

14 x 10 x19

 

 

  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat!